درباره ما

 
امروزه به دلیل حجم زیاد فعالیت ها و کمبود زمان برای به انجام رسانیدن آنها، افراد به دنبال نزدیک ترین و در عین حال بهترین راهکارهای خرید و دستیابی به خواسته ها هستند. اینترنت و فضای مجازی یکی از روش هایی است که فاصله ها را کوتاه و زمان را ذخیره می کند.
فروشگاه های آنلاین چندی است در فضای مجازی راه اندازی شده اند و طبق نیاز، خواسته و علایق شهروندان در بخش های مختلف، محصولات متفاوتی را عرضه می کنند. هایپرشین یکی از قابل دسترس ترین فروشگاه هایی است که در حوزه ی عرضه ی محصولات فرهنگی-هنری مؤسسه ی سیب سرخ نیکان، به شهروندان خدمت رسانی می کند و آنها را در کمترین زمان و بهترین شکل ممکن به خواسته هایشان می رساند.
مؤسسه ی سیب سرخ نیکان نزدیک دو سال است که در حوزه های مختلفی اعم از چاپ و نشر، نرم افزار و IT، همایش، سمینار و نمایشگاه، طراحی و برگزاری در دوره های آموزشی مهارتی فرهنگی-هنری فعالیت جدی خود را آغاز کرده و به موفقیت هایی نیز دست یافته است.
کتاب های انتشار یافته، توسط انتشارات کتاب ابرار تحت حمایت مؤسسه ی سیب سرخ نیکان به چاپ رسیده اند و شامل کتاب های دانشگاهی دینی، مذهبی، داستان، شعر و پژوهشی می باشند. و بیشتر اثار در بخش های ذکر شده تأییدیه ی رشد گرفته اند و یا در برنامه های مرتبط صدا و سیما معرفی و بررسی گردیده اند. این مؤسسه، مجری چاپ و ناشر کتب انتشارات دانش پرور، بعثت، علمی، جواهریان و.... نیز می باشد.

همکاری در امور روابط عمومی، دکوراسیون و تبلیغات همایش ها، سمینارها و نمایشگاه های ملی و بین المللی با نهادها و ارگان های مختلف، تولید و عرضه ی محصولات فرهنگی- هنری در همکاری با صدا و سیما، مجلات، بنیاد صادق هدایت، مرکز نابینایان رودکی و ... از جمله فعالیت هایی است که توسط همکاران بخش فرهنگی ارائه شده است.

در بخش نرم افزار و IT مهندسان این بخش با طراحی و توسعه ی بیش از 15 نرم افزار تحت وب با انواع فرم و رک های برتر جهان، بیش از 100 نمونه کار طراحی سایت و پورتال اختصاصی، نصب انواع وب سرور و... پاسخگوی نیازهای خرد و کلان کاربران فضای مجازی هستند.
علاوه بر موارد ذکر شده همکارن جوان، صاحب ایده و فعال مؤسسه ی سیب سرخ نیکان در بخش های مختلف فرهنگی و هنری آمادگی همکاری با هنر دوستان را دارد و سعی در پاسخگویی هرچه سریعتر شما دوستان گرانقدر می نماید.

کلیه حقوق این سامانه متعلق به موسسه فرهنگی و هنری سیب سرخ نیکان می باشد